G7SA-2A2B 24VDC G7SA-2A2B-24VDC AC250V 6A 24v Relay 10pin 1Pcs
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
Relays / Circuit OpeningG7SA-2A2B 24VDC G7SA-2A2B-24VDC AC250V 6A 24v Relay 10pin 1PcsPower Source : DCTheory : Electromagnetic RelayContact Load : Low PowerModel Number : G7SA-2A2B 24VDC relayVoltage : 24V